Patch cord fibra optica Gembird duplex multimode ST-SC 2m CFO-STSC-OM2-2M

Patch cord fibra optica Gembird duplex multimode ST-SC 2m CFO-STSC-OM2-2M
23
,79
LEI
Pretul contine TVA
In Stoc Furnizor

Cod Bocris: 75584
Gembird
Cod Produs: CFO-STSC-OM2-2M
COMANDA PRODUSUL TELEFONIC

0726.262.747 • 0344.401.060

Fotografiile produsului Patch cord FO Gembird ST/SC au caracter informativ si pot contine accesorii neincluse in pachet!
» Scurta descriere
GEMBIRD CFO-STSC-OM2-2M Gembird fibre optic patchcable ST-SC duplex MM 50/125 OM2 orange 2m

De la Bocris poti cumpara online Patch cord FO Gembird ST/SC CFO-STSC-OM2-2M la pretul de 23,79 lei, precum si alte Cabluri ieftine.

» Specificatii Patch cord FO Gembird ST/SC
Patch cord fibra optica Gembird duplex multimode ST-SC 2m CFO-STSC-OM2-2M

Gembird CFO-STSC-OM2-2M


CABLU FIBRA OPTICA duplex multimode, 2m, conectori ST-SC, bulk, "CFO-STSC-OM2-2M"
» Comentarii Patch cord FO Gembird ST/SC
© 1994 - 2022 BOCRIS SERV S.R.L. | CUI: RO6260085, REG. COM.: J29/2413/1994 ANPC
www.price.ro - your shopping expert