Filtre

Controllere RAID

Controllere RAID

La Bocris ai o gama variata de Controllere RAID ieftine si poti comanda online cu livrare rapida acasa, prin curier. Aici gasesti Controllere RAID la preturi mici, incepand de la 141,47 Lei. Comanda online Controllere RAID de la Bocris si profita de ofertele zilei.

Cele mai mici preturi la Controllere RAID.

Sortare:
Produse pe pagina:
Vizualizare: Lista / Grid
Comparare Produse (0)
USB3.0 PCIe x1 adapter card
In Stoc Furnizor

 

USB3.0 PCIe x1 adapter card

141
,47
LEI

COD BOCRIS: 206880
RAID Ctrl FBU option w/ 25/55/70cm cable
In Stoc Furnizor

 

RAID Ctrl FBU option w/ 25/55/70cm cable

529
,78
LEI

COD BOCRIS: 147543
TFM module for FBU on PRAID EP400i
In Stoc Furnizor

 

TFM module for FBU on PRAID EP400i

796
,09
LEI

COD BOCRIS: 147544
HP H241 Smart HBA
In Stoc Furnizor

 

HP H241 Smart HBA

839
,39
LEI

COD BOCRIS: 162526
PSAS CP400i FH/LP
Stoc Limitat Furnizor

 

PSAS CP400i FH/LP

1.241
,09
LEI

COD BOCRIS: 207745
PRAID EP400i
Stoc Limitat Furnizor

 

PRAID EP400i

1.657
,80
LEI

COD BOCRIS: 154084
PSAS CP400e FH/LP
In Stoc Furnizor

 

PSAS CP400e FH/LP

1.836
,53
LEI

COD BOCRIS: 207603
HP Smart Array P421/1GB FBWC Controller
In Stoc Furnizor

 

HP Smart Array P421/1GB FBWC Controller

1.902
,66
LEI

COD BOCRIS: 85144
PRAID EP420i FH/LP
In Stoc Furnizor

 

PRAID EP420i FH/LP

1.986
,97
LEI

COD BOCRIS: 164456
Intel Integrated RAID Module RMS3CC080, Single
Stoc Limitat Furnizor

 

Intel Integrated RAID Module RMS3CC080, Single

2.200
,40
LEI

COD BOCRIS: 157590
Eth Ctrl 2x10Gbit PCIe x8 D2755 SFP+
In Stoc Furnizor

 

Eth Ctrl 2x10Gbit PCIe x8 D2755 SFP+

3.087
,70
LEI

COD BOCRIS: 206564
FC CTRL 8GBIT/S LPE1250 MMF LC LP
In Stoc Furnizor

 

FC CTRL 8GBIT/S LPE1250 MMF LC LP

4.291
,24
LEI

COD BOCRIS: 208440

CUI: RO6260085, REG. COM.: J29/2413/1994 ANPC

© 1994 - 2017 BOCRIS SERV S.R.L.
www.price.ro - your shopping expert