Transceiver D-link DEM-310GT Modul 1 port Mini-GBIC SFp to 1000BaseLX 10 km

Transceiver D-link DEM-310GT Modul 1 port Mini-GBIC SFp to 1000BaseLX 10 km
298
,04
LEI
Pretul contine TVA
Stoc Limitat Furnizor

Cod Bocris: 30769
D-Link
Cod Produs: DEM-310GT
DL_DEM-310GT
GARANTIE

60 Luni

COMANDA PRODUSUL TELEFONIC

0726.262.747 • 0344.401.060

Fotografiile produsului Transceiver D-link DEM-310GT au caracter informativ si pot contine accesorii neincluse in pachet!
» Scurta descriere
Modul D-Link, Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10 km, sM, LC

De la Bocris poti cumpara online Transceiver D-link DEM-310GT la pretul de 298,04 lei, precum si alte Transceivere ieftine.

» Specificatii Transceiver D-link DEM-310GT
Transceiver D-link DEM-310GT Modul 1 port Mini-GBIC SFp to 1000BaseLX 10 km

D-Link DEM-310GT


Specificatii Generale
Tip
Modul optic
Conectori
Duplex LC
Caracteristici
- Full duplex operation- 802.3x flow control support- Fiber type: 9um single-mode fiber up to 10 km- Wave length: 1310nm - Class 1 laser product complies with EN 60825-1
Viteza port
10/100/1000 Mbps
DlinkModulPortMinigbicSfp1000baselx
» Comentarii Transceiver D-link DEM-310GT
© 1994 - 2021 BOCRIS SERV S.R.L. | CUI: RO6260085, REG. COM.: J29/2413/1994 ANPC
www.price.ro - your shopping expert