Patch cord fibra optica Gembird duplex multimode LC-ST 10m CFO-LCST-OM2-10M

Patch cord fibra optica Gembird duplex multimode LC-ST 10m CFO-LCST-OM2-10M
26
,76
LEI
Pretul contine TVA
In Stoc Furnizor

Cod Bocris: 75576
Gembird
Cod Produs: CFO-LCST-OM2-10M
GARANTIE

6 Luni

COMANDA PRODUSUL TELEFONIC

0726.262.747 • 0344.401.060

Fotografiile produsului Patch cord FO Gembird LC/ST au caracter informativ si pot contine accesorii neincluse in pachet!
» Scurta descriere
GEMBIRD CFO-LCST-OM2-10M Gembird fibre optic patchcable LC-ST duplex MM 50/125 OM2 orange 10m

De la Bocris poti cumpara online Patch cord FO Gembird LC/ST CFO-LCST-OM2-10M la pretul de 26,76 lei, precum si alte Cabluri ieftine.

» Specificatii Patch cord FO Gembird LC/ST
Patch cord fibra optica Gembird duplex multimode LC-ST 10m CFO-LCST-OM2-10M

Gembird CFO-LCST-OM2-10M


CABLU FIBRA OPTICA duplex multimode, 10m, conectori LC-ST, bulk, "CFO-LCST-OM2-10M"
» Comentarii Patch cord FO Gembird LC/ST
© 1994 - 2022 BOCRIS SERV S.R.L. | CUI: RO6260085, REG. COM.: J29/2413/1994 ANPC
www.price.ro - your shopping expert