DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC / LC 3m OM2

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC / LC 3m OM2
23
,69
LEI
Pretul contine TVA
In Stoc Furnizor

Cod Bocris: 205037
DIGITUS
Cod Produs: DK-2533-03
COMANDA PRODUSUL TELEFONIC

0726.262.747 • 0344.401.060

Fotografiile produsului DIGITUS DK-2533-03 au caracter informativ si pot contine accesorii neincluse in pachet!
» Scurta descriere

De la Bocris poti cumpara online DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC / LC 3m OM2 DK-2533-03 la pretul de 23,69 lei, precum si alte Cabluri ieftine.

» Specificatii
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC / LC 3m OM2

DIGITUS DK-2533-03


Specificatii
Lungime
3 m
Tip cablare
Cablu fibra optica multimodal 50/125 (OM2)
Tip conector 1
LC duplex
Tip conector 2
LC duplex
Viteza maxima de transmisie
1 Gb/s
Culoare
Portocaliu
» Comentarii
© 1994 - 2024 BOCRIS SERV S.R.L. | CUI: RO6260085, REG. COM.: J29/2413/1994 ANPC
solutionarea alternativa a litigiilor
solutionarea online a litigiilor