DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, duplex SM 9/125 OS2 LC / LC 3m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, duplex SM 9/125 OS2 LC / LC 3m
39
,38
LEI
Pretul contine TVA
In Stoc Furnizor

Cod Bocris: 205032
DIGITUS
Cod Produs: DK-2933-03
COMANDA PRODUSUL TELEFONIC

0726.262.747 • 0344.401.060

Fotografiile produsului DIGITUS DK-2933-03 au caracter informativ si pot contine accesorii neincluse in pachet!
» Scurta descriere

De la Bocris poti cumpara online DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, duplex SM 9/125 OS2 LC / LC 3m DK-2933-03 la pretul de 39,38 lei, precum si alte Cabluri ieftine.

» Specificatii
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, duplex SM 9/125 OS2 LC / LC 3m

DIGITUS DK-2933-03


Specificatii
Lungime
3 m
Tip cablare
one-mode optical fibre 9/125 (OS2)
Tip conector 1
LC duplex
Tip conector 2
LC duplex
Viteza maxima de transmisie
1 Gb/s
Culoare
Galben
» Comentarii
© 1994 - 2024 BOCRIS SERV S.R.L. | CUI: RO6260085, REG. COM.: J29/2413/1994 ANPC
solutionarea alternativa a litigiilor
solutionarea online a litigiilor