Convertor Media TP-LINK MC210CS RJ45 1000M la fibra SC single-mode 1000M, Full-duplex, pana la 15Km, montabil in sasiu

Convertor Media TP-LINK MC210CS RJ45 1000M la fibra SC single-mode 1000M, Full-duplex, pana la 15Km, montabil in sasiu
143
,72
LEI
Pretul contine TVA
Stoc Limitat Furnizor

Cod Bocris: 25887
TP-LINK
Cod Produs: MC210CS
MC210CS_BUC
GARANTIE

36 Luni

COMANDA PRODUSUL TELEFONIC

0726.262.747 • 0344.401.060

Fotografiile produsului TP-LINK MC210CS au caracter informativ si pot contine accesorii neincluse in pachet!
» Scurta descriere
Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x1000Mbps SC, 1x10/100/1000 Mbps (RJ-45)), 1000Base-T to 1000Base-LX/LH (SC), Single-Mode, 15Km, montabil in sasiu

De la Bocris poti cumpara online Convertor Media TP-LINK MC210CS RJ45 1000M la fibra SC single-mode 1000M, Full-duplex, pana la 15Km, montabil in sasiu la pretul de 143,72 lei, precum si alte Media Convertor ieftine.

» Specificatii
Convertor Media TP-LINK MC210CS RJ45 1000M la fibra SC single-mode 1000M, Full-duplex, pana la 15Km, montabil in sasiu

TP-LINK MC210CS

Convertor Media TP-LINK MC210CS RJ45 1000M la fibra SC single-mode 1000M, Full-duplex, pana la 15Km, montabil in sasiu


Standarde:
IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Porturi:
1 1000M SC port
1 1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
LED Indicators
PWR, LINK, RX
Altele
Basic Function :
Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
Extends fiber distance up to 15km
Network Media :
1000BASE-T :
UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m),
1000BASE-FX :
Single-mode Fiber
Dimensiuni:
94.5 x 73.0 x 27.0 mm
ConvertorRj451000mFibraSinglemode1000mFullduplexPana15kmMontabilSasiu
» Comentarii
© 1994 - 2021 BOCRIS SERV S.R.L. | CUI: RO6260085, REG. COM.: J29/2413/1994 ANPC
www.price.ro - your shopping expert