Convertor Media TP-LINK MC200CM RJ45 1000M la fibra SC multi-mode 1000M, Full-duplex, pana la 550m, montabil in sasiu

Convertor Media TP-LINK MC200CM RJ45 1000M la fibra SC multi-mode 1000M, Full-duplex, pana la 550m, montabil in sasiu
151
,37
LEI
Pretul contine TVA
In Stoc Furnizor

Cod Bocris: 25886
TP-LINK
Cod Produs: MC200CM
MC200CM_BUC
GARANTIE

36 Luni

COMANDA PRODUSUL TELEFONIC

0726.262.747 • 0344.401.060

Fotografiile produsului TP-LINK MC200CM au caracter informativ si pot contine accesorii neincluse in pachet!
» Scurta descriere
Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x1000M SC/UPC port, 1x1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX), 1000Base-T to 1000Base-SX (SC), Multi-Mode, 550m, montabil in sasiu

De la Bocris poti cumpara online Convertor Media TP-LINK MC200CM RJ45 1000M la fibra SC multi-mode 1000M, Full-duplex, pana la 550m, montabil in sasiu la pretul de 151,37 lei, precum si alte Media Convertor ieftine.

» Specificatii
Convertor Media TP-LINK MC200CM RJ45 1000M la fibra SC multi-mode 1000M, Full-duplex, pana la 550m, montabil in sasiu

TP-LINK MC200CM


Standarde:
IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Porturi:
1 1000M SC port
1 1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
LED Indicators
PWR, LINK, RX
Altele
Basic Function :
Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
Extends fiber distance up to 0.5km using 50/125um fiber
Extends fiber distance up to 0.22km using 2.5/125um fiber,
Network Media :
1000BASE-T :
UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
1000BASE-FX :
Multi-mode Fiber
Dimensiuni:
94.5 x 73.0 x 27.0 mm
ConvertorRj451000mFibraMultimode1000mFullduplexPana550mMontabilSasiu
» Comentarii
© 1994 - 2021 BOCRIS SERV S.R.L. | CUI: RO6260085, REG. COM.: J29/2413/1994 ANPC
www.price.ro - your shopping expert