Patch cord fibra optica Gembird duplex multimode LC-ST 1m CFO-LCST-OM2-1M

Patch cord fibra optica Gembird duplex multimode LC-ST 1m CFO-LCST-OM2-1M
23
,79
LEI
Pretul contine TVA
In Stoc Furnizor

Cod Bocris: 75577
Gembird
Cod Produs: CFO-LCST-OM2-1M
GARANTIE

6 Luni

COMANDA PRODUSUL TELEFONIC

0726.262.747 • 0344.401.060

Fotografiile produsului Patch cord FO Gembird LC/ST au caracter informativ si pot contine accesorii neincluse in pachet!
» Scurta descriere
GEMBIRD CFO-LCST-OM2-1M Gembird fibre optic patchcable LC-ST duplex MM 50/125 OM2 orange 1m

De la Bocris poti cumpara online Patch cord FO Gembird LC/ST CFO-LCST-OM2-1M la pretul de 23,79 lei, precum si alte Cabluri ieftine.

» Specificatii Patch cord FO Gembird LC/ST
Patch cord fibra optica Gembird duplex multimode LC-ST 1m CFO-LCST-OM2-1M

Gembird CFO-LCST-OM2-1M


CABLU FIBRA OPTICA duplex multimode, 1m, conectori LC-ST, bulk, "CFO-LCST-OM2-1M"
» Comentarii Patch cord FO Gembird LC/ST
© 1994 - 2022 BOCRIS SERV S.R.L. | CUI: RO6260085, REG. COM.: J29/2413/1994 ANPC
www.price.ro - your shopping expert