Transceiver ZyXEL SFP-SX-D 1000BaseSX SFP Module

Transceiver ZyXEL SFP-SX-D 1000BaseSX SFP Module
473
,56
LEI
Pretul contine TVA
In Stoc Furnizor

Cod Bocris: 39710
ZyXEL
Cod Produs: 91-010-204001B
GARANTIE

24 Luni

COMANDA PRODUSUL TELEFONIC

0726.262.747 • 0344.401.060

Fotografiile produsului Transceiver ZyXEL SFP-SX-D au caracter informativ si pot contine accesorii neincluse in pachet!
» Scurta descriere
Zyxel SFP-SX-D 1G SFP LC SX Multi-Mode Transceiver 850nm, 550m range

De la Bocris poti cumpara online Transceiver ZyXEL SFP-SX-D 91-010-204001B la pretul de 473,56 lei, precum si alte Transceivere ieftine.

» Specificatii Transceiver ZyXEL SFP-SX-D
Transceiver ZyXEL SFP-SX-D 1000BaseSX SFP Module

ZyXEL 91-010-204001B


ZyXEL SFP-SX-D / 1000BaseSX SFP Module TransceiverZyxelSfpsxd1000basesxSfpModule
» Comentarii Transceiver ZyXEL SFP-SX-D
© 1994 - 2021 BOCRIS SERV S.R.L. | CUI: RO6260085, REG. COM.: J29/2413/1994 ANPC
www.price.ro - your shopping expert