Transceiver ZyXEL SFP-LX-10-D 1000BaseLX SFP Module 91-010-203001B

Transceiver ZyXEL SFP-LX-10-D 1000BaseLX SFP Module 91-010-203001B
663
,50
LEI
Pretul contine TVA
In Stoc Furnizor

Cod Bocris: 39711
ZyXEL
Cod Produs: 91-010-203001B
GARANTIE

24 Luni

COMANDA PRODUSUL TELEFONIC

0726.262.747 • 0344.401.060

Fotografiile produsului Transceiver ZyXEL SFP-LX-10-D au caracter informativ si pot contine accesorii neincluse in pachet!
» Scurta descriere
Zyxel | SFP-LX-10-D | Modul SFP Singlemode LC 1000Base-LX 10km 1310nm

De la Bocris poti cumpara online Transceiver ZyXEL SFP-LX-10-D 91-010-203001B la pretul de 663,50 lei, precum si alte Transceivere ieftine.

» Specificatii Transceiver ZyXEL SFP-LX-10-D
Transceiver ZyXEL SFP-LX-10-D 1000BaseLX SFP Module 91-010-203001B

ZyXEL 91-010-203001B


Lungime de unda (nm):
LC
Caracteristici speciale:
Gigabit Speed and Flexibility w/DDMI Support for Management,
Supply Voltage: 3.15~3.45 V,
Max Current: 300mA,
Hot Pluggable,
Compact Size and High Port Density,
Industry Standards-based Compliance,
802.3z , SFP MSA (Multi-Source Agreement) Compliance,
Single +3.3V Power Supply,
Low Power Dissipation
Distanta maxima (m):
62.5um MMF: 220,
50um MMF: 550 m,
9/10um SMF: 10 km
Dimensiuni (W x D x H mm):
56 x 13.4 x 12.46 mm
TransceiverZyxelSfplx10d1000baselxSfpModule91010203001b
» Comentarii Transceiver ZyXEL SFP-LX-10-D
© 1994 - 2021 BOCRIS SERV S.R.L. | CUI: RO6260085, REG. COM.: J29/2413/1994 ANPC
www.price.ro - your shopping expert