LANmark Adaptor Duplex LC Snap-In Multimode, Aqua

LANmark Adaptor Duplex LC Snap-In Multimode, Aqua
LANmark Adaptor Duplex LC Snap-In Multimode, Aqua
23
,69
LEI
Pretul contine TVA
In Stoc Furnizor

Cod Bocris: 118135
Nexans
Cod Produs: N205.617
GARANTIE

24 Luni

COMANDA PRODUSUL TELEFONIC

0726.262.747 • 0344.401.060

Fotografiile produsului LANmark Adaptor Duplex LC Snap-In Multimode, Aqua au caracter informativ si pot contine accesorii neincluse in pachet!
» Scurta descriere
Tip accesoriu: adaptor duplex Dimensiuni: nespecificat Conector: LC Compatibil: ZD box , panel snap in Tip fibra: multimode

De la Bocris poti cumpara online LANmark Adaptor Duplex LC Snap-In Multimode, Aqua N205.617 la pretul de 23,69 lei, precum si alte Accesorii Retelistica ieftine.

» Specificatii LANmark Adaptor Duplex LC Snap-In Multimode, Aqua
LANmark Adaptor Duplex LC Snap-In Multimode, Aqua

Nexans N205.617


LANmark Adaptor Duplex LC Snap-In Multimode, Aqua
» Comentarii LANmark Adaptor Duplex LC Snap-In Multimode, Aqua
© 1994 - 2024 BOCRIS SERV S.R.L. | CUI: RO6260085, REG. COM.: J29/2413/1994 ANPC
solutionarea alternativa a litigiilor
solutionarea online a litigiilor