Cisco 1000BASE-BX SFP 1490NM/UK GLC-BX-D=

Cisco 1000BASE-BX SFP 1490NM/UK GLC-BX-D=
Cisco 1000BASE-BX SFP 1490NM/UK GLC-BX-D= Cisco 1000BASE-BX SFP 1490NM/UK GLC-BX-D=
8.896
,82
LEI
Pretul contine TVA
Stoc Limitat Furnizor

Cod Bocris: 41218
Cisco
Cod Produs: GLC-BX-D=
GARANTIE

12 Luni

COMANDA PRODUSUL TELEFONIC

0726.262.747 • 0344.401.060

Fotografiile produsului Accesoriu retelistica Cisco 1000BASE-BX SFP 1490NM/UK GLC-BX-D= au caracter informativ si pot contine accesorii neincluse in pachet!
» Scurta descriere
Tip accesoriu: Modul SFP Detalii tehnice: Single-mode Rata de transfer/ Banda de frecventa: 10 Gbps Lungime de unda: 1490 nm Raza de actiune (m): 10.000 m

De la Bocris poti cumpara online Accesoriu retelistica Cisco 1000BASE-BX SFP 1490NM/UK GLC-BX-D= la pretul de 8.896,82 lei, precum si alte Accesorii Retelistica ieftine.

» Specificatii Accesoriu retelistica Cisco 1000BASE-BX SFP 1490NM/UK GLC-BX-D=
Cisco 1000BASE-BX SFP 1490NM/UK GLC-BX-D=

Cisco GLC-BX-D=


1000BASE-BX SFP, 1490NM 1000basebxSfp1490nm
» Comentarii Accesoriu retelistica Cisco 1000BASE-BX SFP 1490NM/UK GLC-BX-D=
© 1994 - 2024 BOCRIS SERV S.R.L. | CUI: RO6260085, REG. COM.: J29/2413/1994 ANPC
solutionarea alternativa a litigiilor
solutionarea online a litigiilor