Transceiver TP-LINK TL-SM321A SFP 1000Base-BX WDM Bi-Directional conector LC TX:1550nm/RX:1310nm single-mode 10km

Transceiver TP-LINK TL-SM321A SFP 1000Base-BX WDM Bi-Directional conector LC TX:1550nm/RX:1310nm single-mode 10km
77
,66
LEI
Pretul contine TVA
In Stoc Furnizor

Cod Bocris: 25880
TP-LINK
Cod Produs: TL-SM321A
GARANTIE

36 Luni

COMANDA PRODUSUL TELEFONIC

0726.262.747 • 0344.401.060

Fotografiile produsului Transceiver TP-LINK TL-SM321A au caracter informativ si pot contine accesorii neincluse in pachet!
» Scurta descriere
Modul TP-Link, Mini-GBIC SFP to 1000BaseBX-U, Bi-Di, WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm, 10km, Single Mode, LC. Se foloseste in pereche cu TL-SM321B

De la Bocris poti cumpara online Transceiver TP-LINK TL-SM321A la pretul de 77,66 lei, precum si alte Transceivere ieftine.

» Specificatii Transceiver TP-LINK TL-SM321A
Transceiver TP-LINK TL-SM321A SFP 1000Base-BX WDM Bi-Directional conector LC TX:1550nm/RX:1310nm single-mode 10km

TP-LINK TL-SM321A


Tip:
Adaptor
Altele:
Standarde i protocoale IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP,
Alimentare 3.3V,
Cablu Fibr single-mode,
Tip fibr Single-mode 9/125 um,
Lungime max. cablu 10km,
Rat transfer 1.25Gbps,
Tip port LC,
Lungime de und TX: 1550nm / RX: 1310nm,
Siguran i emisii FCC, CE,
Temperatur de operare: 0gr C - 70 gr C,
Temperatur depozitare: -40 gr C - 80 gr C,
Umiditate de operare: 10%~90% fr condensare,
Umiditate depozitare: 5%~90% fr condensare
ModulSfp1000basebxWdmBidirectionalConectorTx:1550nm/rx:1310nmSinglemode10kmTpli
» Comentarii Transceiver TP-LINK TL-SM321A
© 1994 - 2021 BOCRIS SERV S.R.L. | CUI: RO6260085, REG. COM.: J29/2413/1994 ANPC
www.price.ro - your shopping expert