Transceiver Dlink DEM-211 SFP MINI GBIC 155Mbps Multi-Mode LC SFP 2km

Transceiver Dlink DEM-211 SFP MINI GBIC 155Mbps Multi-Mode LC SFP 2km
COMANDA PRODUSUL TELEFONIC

0726.262.747 • 0344.401.060

Fotografiile produsului D-Link DEM-211 au caracter informativ si pot contine accesorii neincluse in pachet!
» Scurta descriere
D-Link, Modul Mini-GBIC SFP to 100Base-FX, 2 km, MM, LC

De la Bocris poti cumpara online Transceiver Dlink DEM-211 SFP MINI GBIC 155Mbps Multi-Mode LC SFP 2km.

» Specificatii
Transceiver Dlink DEM-211 SFP MINI GBIC 155Mbps Multi-Mode LC SFP 2km

D-Link DEM-211


Viteza de transfer:
100Mbps half-duplex (200Mbps full-duplex)
Conectori:
Fiber Type 62.5/125um Multi-mode
Lungime de unda (nm):
1310nm
Caracteristici speciale:
Power Budget 13dB
Output Optical Power Max.-14dBm, Min.-19dBm
Power Voltage 3.3V
Distanta maxima (m):
2km
Altele:
Compatible with DES-1228, DES-1228P, DES-3252P, DES-3228PA, DES-1252, DGS-3612G
IEEE 802.3u 100BASE-FX
Dimensiuni (W x D x H mm):
0.5 x 2.28 x 0.3inch
Greutate (Kg):
0.03lbs
TransceiverDlinkDem211SfpMiniGbic155mbpsMultimodeSfp2km
» Comentarii

CUI: RO6260085, REG. COM.: J29/2413/1994 ANPC

© 1994 - 2018 BOCRIS SERV S.R.L.
www.price.ro - your shopping expert