Transceiver Allied AT-SPLX10 SFP 1310NM 1000BASE-LX 10KM

Transceiver Allied AT-SPLX10 SFP 1310NM 1000BASE-LX 10KM
513
,99
LEI
Pretul contine TVA
Stoc Limitat Furnizor

Cod Bocris: 3705
Allied Telesis
Cod Produs: AT-SPLX10
AL_AT-SPLX10
GARANTIE

24 Luni

Pana la 5 ani, cu inregistrarea pe site-ul producatorului

COMANDA PRODUSUL TELEFONIC

0726.262.747 • 0344.401.060

Fotografiile produsului Transceiver Allied AT-SPLX10 au caracter informativ si pot contine accesorii neincluse in pachet!
» Scurta descriere
Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port LC single-mode 1310nm, 10km, hot-swap, 5 ani garantie prin inregistrare on-line

De la Bocris poti cumpara online Transceiver Allied AT-SPLX10 la pretul de 513,99 lei, precum si alte Transceivere ieftine.

» Specificatii Transceiver Allied AT-SPLX10
Transceiver Allied AT-SPLX10 SFP 1310NM 1000BASE-LX 10KM

Allied Telesis AT-SPLX10


Tip accesoriu:
Modul SFP Allied Telesyn
Porturi:
1000Base-LX
Lungimi de unda:
10km
Conectori:
Hot Swappable
NetSwitchAccSfp10km1310nm1000baselxAtsplx10Allied
» Comentarii Transceiver Allied AT-SPLX10

CUI: RO6260085, REG. COM.: J29/2413/1994 ANPC

© 1994 - 2018 BOCRIS SERV S.R.L.
www.price.ro - your shopping expert