ExtraLink SFP YT-OC24-20A/B 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km DDM

ExtraLink SFP YT-OC24-20A/B 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km DDM
COMANDA PRODUSUL TELEFONIC

0726.262.747 • 0344.401.060

Fotografiile produsului MikroTik SFP YT-OC24-20A/B au caracter informativ si pot contine accesorii neincluse in pachet!
» Scurta descriere

De la Bocris poti cumpara online ExtraLink SFP YT-OC24-20A/B 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km DDM.

» Specificatii
ExtraLink SFP YT-OC24-20A/B 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km DDM

MikroTik SFP YT-OC24-20A/B


Specificatii:
Producator
MikroTik
» Comentarii
© 1994 - 2021 BOCRIS SERV S.R.L. | CUI: RO6260085, REG. COM.: J29/2413/1994 ANPC
www.price.ro - your shopping expert