Equip fibre optic patchcable ST-SC duplex MM 50/125 OM2 orange LSOH 3m

Equip fibre optic patchcable ST-SC duplex MM 50/125 OM2 orange LSOH 3m
COMANDA PRODUSUL TELEFONIC

0726.262.747 • 0344.401.060

Fotografiile produsului Equip 252313 au caracter informativ si pot contine accesorii neincluse in pachet!
» Scurta descriere

De la Bocris poti cumpara online Equip fibre optic patchcable ST-SC duplex MM 50/125 OM2 orange LSOH 3m 252313.

» Specificatii
Equip fibre optic patchcable ST-SC duplex MM 50/125 OM2 orange LSOH 3m

Equip 252313


Specificatii:
Producator
Equip
Clasa produs
Cablu de retea din fibra optica tip patchcord
Lungime
3 m
Tip cablare
Cablu fibra optica multimodal 50/125 (OM2)
Tip conector 1
ST duplex
Tip conector 2
SC duplex
Viteza maxima de transmisie
Nu se aplica
Culoare
Portocaliu
Greutate neta
0.048 kg
» Comentarii

CUI: RO6260085, REG. COM.: J29/2413/1994 ANPC

© 1994 - 2018 BOCRIS SERV S.R.L.
www.price.ro - your shopping expert